להשקיע בנדל"ן בחו"ל או לשמור את הכסף בבנק?

יש לכם כסף ששוכב בבנק ולא עושה תשואה? יוסף טוביהו ו-TGI ישמחו להציג לכם מספר ערוצי השקעה תחליפיים עדיפים

יש לכם 200,000 ₪ מיותרים ? קבלו רעיונות להשקעה בנדל"ן בחו"ל

יש לכם 200,000 ₪ ששוכבים בפק"מ, ובגלל הריבית הנמוכה במשק אין שום שינוי במספרים?  ובבורסה ההפכפכה והלא יציבה אתם פוחדים להשקיע את הכסף? אז הנה לכם פתרון יעיל ורווחי: השקיעו את הסכום הנ"ל בנכס נדל"ן בחו"ל ותרוויחו תשואה גבוהה יותר מכל תשואה שהייתם מרוויחים מנדל"ן בישראל.

1. רכישת דירה בחו"ל – ישראלים רבים כבר הפנימו שרכישת נכס במדינה זרה היא צעד חכם ונבון, משום שהיא מאפשרת להם לרכוש נכס בעלות נמוכה יחסית, ולקבל תשואות גבוהות בהרבה מהתשואות שהם היו מקבלים עבור דירה להשקעה שהם היו רוכשים בישראל. מציאות זו שבה השקעות בנדל"ן ישראלי אינן פרקטיות ומעשיות עבור ישראלים רבים, ומשבר הנדל"ן של 2007 עדיין משפיע על מחירי הנדל"ן בארה"ב ובארצות אחרות. יש היום לא מעט חברות נדל"ן המציעות את שירותיהן כחברות המתווכות בין הישראלי המשקיע  לבין נכסי הנדל"ן הנמצאים מעבר לים.

2. רכישת שטח מסחרי בחו"ל – ישראלים שיש להם קצת יותר מ-200,000 ₪ ורוצים להשקיע בנכס מניב, יכולים להשקיע היום ברכישת שטח מסחרי מסוג כלשהו בחו"ל, בין אם זה חנות  בקניון בגרמניה, או שטח מסחרי בבית רופאים בארה"ב, כל שטח כזה יניב תשואה יפה בשל שכר הדירה שניתן לקבל ממנו, וגם בשל הערך שלו שעולה כל הזמן, והאפשרות שיש לבעל הנכס להשביח את הנכס ולמכור אותו לכשיחפוץ בכך.

3. השתתפות בפרויקט נדל"ן בחו"ל – מי מכם שרוצה להיות שותף בפרויקטים וביוזמות נדל"ן שונות המתבצעות בחו"ל יכול היום להצטרף לחברות השקעות נדל"ן המשמשות כחברות יזמיות. החברות הללו, כמו החברה של יוסי טוביהו, חברת TGI השקעות, אינן רק מתווכות בין המשקיעים לבין נכסי הנדל"ן, אלא גם משתתפות פעילות בהשקעת הנדל"ן בעצמן. החברות משקיעות סכום כסף ניכר בהשקעת הנדל"ן ומציעות למשקיעים נוספים להצטרף. המשקיעים מצידם חשים זהות אינטרסים בין האינטרסים של החברה לבין האינטרסים שלהם, ולכן נוצרת כימיה עסקית טובה בין חברת הנדל"ן לבין המשקיעים שמצטרפים אליה.

אלו הם כמה דוגמאות להשקעות נדל"ן שניתן לבצע עם 200,000 ₪ ששוכבים אצלכם סתם בחסכון פק"מ שאינו מרוויח כלום בגלל הריבית הנמוכה של הבנקים. אז אם מתחשק לכם לשנות כיוון ולהשקיע את 200,000 השקלים הללו בנכס מניב בחו"ל, הרי שעליכם לפנות לחברת השקעות נדל"ן אמינה רצינית מקצועית, ושקופה, שלא תסתיר מכם פרטים, ותבצע עבודה מקצועית למען האינטרסים שלכם. אחת החברות המובילות היום בשוק חברות השקעות הנדל"ן היא חברת טי ג'י איי השקעות בחו"ל שבשליטת יוסי טוביהו, אשר צברה ניסיון של שנים בתחום השקעות נדל"ן בחו"ל.

לאתר היזם: http://www.yossituviahoo.co.il

סרטון למשקיעים:

יוסי טוביהו