באיזה איזור בארצות הברית ההשקעה הכי טובה?

ינואר 24, 2016 פרויקטים

קשה שלא לשים לב לעליית מחירי הנדל"ן בארץ ולפי התחזית האופק לא נראה אופטימי והבועה עוד לא צפויה להתפוצץ. עליית מחירי הנדל"ן אינה מתרחשת רק בארץ וגם בארה"ב נראה כי מחירי הנכסים נמצאים בעליה. אחת הסיבת לעליית מחירי הנדל"ן בארה"ב היא ההיצע הנמוך של הנכסים, הביקוש הגבוה שנובע מכך שהבנקים והממשל האזרחי מקשים על האזרחים לרכוש דירות—דבר שיוצר ביקוש עבור דירות להשכרה והפעילות הכלכלית שנמצאת במגמת התאוששות ממשבר הסאב- פריים.

כתוצאה ממשבר הסאב- פריים שהתרחש בשנת 2008 פסקו הקבלנים לבנות ועם חלוף השנים כמות הדירות פחתה. למרות העובדות הללו מחירי הדירות לא הגיעו למחירים שקדמו למשבר ולכן ניתן להרוויח עבורן תשואה גבוהה- בסביבות ה- 12% לשנה.

כל הגורמים הללו- העלייה במחירי הדירות בארץ שמעודדים את המשקיעים להשקיע בארה"ב, הביקוש אחר דירות להשכרה בארה"ב, המשבר ועצם העובדה שכלכלת ארה"ב הינה כלכלה חזקה שתצא מהמשבר וצפויה לפרוח גורמים להשקעה של נדל"ן בארה"ב להיות משתלמת.

רוצים לרכוש נכס בארה"ב? הכירו את הבעיות הצפויות

במידה ואתם מעוניינים לבצע את ההשקעה חשוב שתעצרו לרגע, תיקחו זמן (לא יותר מידי זמן- בכל זאת יש לנצל את ההזדמנות) ותכירו את המגבלות והקשיים הצפויים. בצורה זו תוכלו לפעול באופן חכם, שקול ונכון.

להלן 5 כללים שיסייעו לכם להתמקד ולהגדיל את סיכויי ההצלחה:

  1. הכירו את האזור ואת תושביו- הקפידו לבדוק את הנתונים הסוציו אקונומיים של אוכלוסיית המקום ושל השוכרים הפוטנציאליים, בדקו את כמות הפשע במקום, בדקו את איכות התחבורה, בדקו את כמות מוסדות הלימוד ואזורי המוסדות, בדקו את הקרבה למרכזי הקניות, את איכות החינוך ואת החוקים המקומיים לפיהם יש לפעול בעת פינוי שוכרים.
  2. נסו לקבל מידע על צפי ההתאוששות של המקום בו אתם מתעניינים לרכוש נכס- בחלק מהאזורים צפויה התאוששות מהירה יותר מאשר באזורים אחרים. כמובן שיש לקחת את הנתונים בערבון מוגבל שכן הצפי לא בטוח יתממש.
  3. למרות שניתן למצוא מציאות לא כל הדירות זולות, ניתנות וראויות להשכרה ולא ברור מתי תחול ההתאוששות ומתי תוכלו לראות רווחים- התחשבו בכך ונסו למזער סיכונים.
  4. במידה ותזדקקו לתחזוקה שוטפת של הנכס יהיה עליכם לשלם. תחזוקה שוטפת של הנכס תדרוש מכם להשתמש בחברות ניהול שגובות כמעט 10% ממחיר שכר הדירה.
  5. מיסים- יהיה עליכם לשלם את המיסים הבאים:

* מס הארנונה- מס הארנונה גבוה מהמחיר בישראל. כמו כן, יהיה עליכם לשלם לשירותי תחזוקה בשכונה ולוועד השכונה.

* מס דמי שכירות- מס דמי השכירות הינו  כ- 15% במידה ובוחרים במסלול שלא מאפשר ניכוי הוצאות מס. במידה ובוחרים במסלול בו מס דמי השכירות הינו 30%- 45% ניתן לנכות הוצאות שונות.

* מס מכירה- מס המכירה יכול להגיע לכ- 20%.

אז באילו מדינות כדאי להשקיע? אז איפה כדאי לי לרכוש נכס?

יש ערים שכדאי להשקיע בהן יותר מערים אחרות. בין הערים בהן כדאי להשקיע תוכלו למצוא את אוסטין, דנוור, סן פרנסיסקו ויוסטון. אם נהיה מדויקים יותר נספר לכם שלפי הממצאים של שנת 2015 קיבלה יוסטון את המקום הראשון, טקסס את המקום השני וסן פרנסיסקו את המקום השלישי. במקום ה- 4 נמצאת דנוור, במקום החמישי דאלאס, במקום השישי לוס אנג'לס, במקום ה- 7 שארלוט, במקום ה- 8 סיאטל ולאחר מכן בוסטון ודורהם.

איך לבצע את תהליך הרכישה?

בחרו חברה מקצועית ואמינה שמתמחה בתחום השקעות נדל"ן בארה"ב

כדי לבצע את התהליך מומלץ לפנות אל חברה מקצועית שמתמחה בתחום השקעות נדל"ן בארה"ב. יועצים מנוסים ואמינים יוכלו לספק לכם את כל האינפורמציה הדרושה ולהסביר לכם מהן האפשרויות הקיימות והמומלצות עבורכם- בצורה זו תוכלו למנוע טעויות, לא להפסיד כספים, לקבל החלטות נכונות, להתגבר על קשיים לוגיסטיים ופסיכולוגיים ולחסוך זמן. חברה מקצועית ובעלת ידע בתחום השקעות בנדל"ן והשבחת נדל"ן בארה"ב תסייע לכם לבצע את הרכישה הנכונה אשר תביא לכם תשואה גבוהה תוך לקיחת סיכונים נמוכים.