תכנון קריירה בתחום הפיננסים: אפשרויות עיקריות ללימודי שוק ההון בישראל

יולי 13, 2016 קריירה

אם אתם עומדים בפני ההחלטה איזה תחום ללמוד אתם נמצאים באותו מצב כמו רוב האנשים בישראל שמתעניינים במספר תחומים אבל פשוט לא יודעים במה לבחור. ההתלבטות הזו בהחלט הגיונית, מדובר בהחלטה שיכולה להיות הרת גורל עבור הקריירה המקצועית שלכם ולכן יש להשקיע בכך מחשבה רבה. על מנת לייעל את ההחלטה ועל מנת להגיע לתשובה הנכונה מבחינת איזה תחום כדאי ללמוד יש לקחת בחשבון מספר מרכיבים הכוללים כמובן את רמת העניין שלכם בנושא, את שוק העבודה בתחום וכמובן את גובה המשכורות כדי שתוכלו להבטיח לעצמכם את העתיד הכלכלי.

לימודי שוק ההון הפכו בשנים האחרונות לתחום פופולארי במיוחד, מדובר בתחום המתפתח כל הזמן וסטודנטים רבים בוחרים בתחום כדי להצליח ולהתקדם בתחום. שוק ההון קשור למעשה בכל דבר, מדובר בתחום שחופף גם לנושאים אחרים כמו מנהל עסקים, כלכלה, תקשורת, רפואה ולמעשה כל תחומי הלימוד האחרים.

לימודי שוק ההון – להרוויח בהתאם

לא פעם אנו שומעים על עובדים המתלוננים כי למדו תחום במשך שלוש או ארבע שנים אך לאחר שהשתלבו בשוק העבודה אינם מרוויחים בהתאם. אין זו בושה לדרוש שכר הולם לעבודה הקשה, מדובר בדרישה לגיטימית ואם אתם מרגישים ששעות העבודה הרבות, הכישרון שלכם בלתי מוגבל והמקצועיות שלכם רק עולה מיום ליום אתם בוודאי יכולים לדרוש משכורת של חמש ספרות. במהלך לימודי שוק ההון במכללה האקדמית נתניה יציעו לכם כלים מצוינים כדי שתוכלו להתמודד עם כל סיטואציה בעתיד, מדובר באחת המכללות המובילות בתחום וסטודנטים מכל רחבי הארץ מגיעים כדי ללמוד בסביבה צעירה ודינאמית ובמכללה שהפכה להיות שם דבר בישראל.

לימודי שוק ההון – לקרוא את המפה נכון 

לימודי שוק ההון

העולם בהחלט צועד לכיוון של השקעות, של כספים, של מניות וכיום כל החברות הגדולות משקיעות בבורסה ועושות את הונם גם בזכות השקעות נכונות. תחום שוק ההון של היום לא מזכיר את תחום שוק ההון של לפני 20 או 30 שנה וכך אמור לקרות גם בשנים הקרובות עם התפתחות התחום למימדים מפלצתיים. אם אתם רוצים להיות חלק בלתי נפרד מהמגמה הזו זה בדיוק הזמן להתחיל את הלימודים ולהפוך למקצוענים בתחום. לימודי שוק ההון במכללה האקדמית נתניה יכינו אתכם מצוין לקראת האתגרים המקצועיים בעתיד ויעזרו לכם להבין למה המניה הזו עולה ומה הסיכוי שערך המניה הזו יירד. מדובר בתחום מרתק ומעניין שטומן בתוכו המון מחשבה והרבה מאוד צורך תזמון מדויק.

אם אתם לא פוחדים מעבודה קשה ולא מפחדים לקפוץ למים העמוקים ולהתמודד עם סיטואציות מורכבות ומסובכות מקומכם בהחלט בתחום. ישנם תחומים ששווה מאוד להשקיע בהם כי הם הולכים להיות התחומים החזקים מחר- שוק ההון הוא דוגמה מעולה לתחום שרק הולך ומשתבח עם השנים והסטודנטים של היום הם המצליחים של המחר.