הלוואות לעסקים מתחילים – מהיכן?

נובמבר 10, 2016 הקמת עסק

הקמה וניהול של עסק חדש דורשים מימון, התנהלות כלכלית נכונה, חשיבה לטווח הארוך והרבה עבודה קשה. תחת הקטגוריה הלוואות לעסקים מתחילים נכנסים פתרונות מימון להקמת עסקים לצד סיוע בהתמודדות עם מצוקה כספית.

בשנים הראשונות קשה יהיה לבסס את העסק מבחינה כלכלית. יש עדיין לחקור את השוק, לבחון מספר טכניקות שיווק, לנסות להרחיב את הפעילות אל קהלי יעד נוספים ועוד.

כל צעד של פיתוח עסקי או הרחבת קהל היעד דורש גם השקעה כספית. ללא מקורות מימון חיצוניים העסק מתקשה להתפתח ולמצות את הפוטנציאל שטמון בו.

הבנקים שמחים להציע הלוואות לעסקים

אם יש לכם עסק יציב שמנהל חשבון בנק יציב ללא גירעונות או צ'קים שחוזרים הבנק ישמח להציע לכם הלוואה. הלוואות הן מקור מימון מרכזי בעבור הבנק. הריבית והעמלה שמשלמים הלקוחות מניבים הרבה מאוד רווחים לבנקים. אם הבנק ביוזמתו האישית מציע לך הלוואה, אתה ככל הנראה לא צריך אותה. הלוואות מיותרות הן שמדרדרות את העסק אל תהום כלכלי. חשוב להבהיר כי כל הלוואה יש להחזיר עם ריבית משמעותית.

על מסמכי ההלוואה חותמים רק לאחר הרכבת תכנית עסקית מפורטת שמונה את כל הצעדים הדרושים להחלמה כלכלית. חשוב להכניס אל התקציב את ההחזר החודשי שיש לשלם בעבור ההלוואה. דחיית החזר התשלום או אי עמידה ביעדי התכנית הכלכלית עלולים להביא להידרדרות כלכלית. הלוואות לעסקים הן התחייבות כספית לכל דבר. תפעול נכון ותכנית מימון חיוניים לשיקום הכלכלי. גם אם הבנק מציע לך סכומים גדולים יותר או דחיית החזר חשוב לדבוק בתכנית ולא להיחפז.

הלוואות לעסקים דרך קרנות ממשלתיות 

הלוואות לעסקים חדשים

ממשלת ישראל פועלת למתן סיוע לעסקים קטנים ויזמים. היא רואה בכל עסק אפשרויות תעסוקה חדשות. ללא יזמים ועסקים קטנים קשה יהיה לפתח את המשק ולהביא לשיפור משמעותי ברמת החיים. קרנות מיוחדות מציעות הלוואות לעסקים בתנאים מועדפים. הריבית בקרנות הממשלתיות נמוכה בצורה משמעותית מהריבית בבנקים.

החסרונות של ההלוואות הממשלתיות באים לידי ביטוי בהליכי בירוקרטיה ארוכים, תקנונים שלא מאפשרים לכל בעל עסק להגיש בקשה ותקופות המתנה ארוכות. הבנקים והגופים הפיננסיים מאשרים הלוואות לעסקים בתוך כמה ימים.

הקרנות הממשלתיות עושות זאת בכמה חודשים. תקופת ההמתנה הארוכה הופכת את הקרנות לפחות רלוונטיות בעבור בעלי העסקים. ללא שינוי משמעותי בדרכי ההתנהלות וזירוז הליכים בעלי העסקים ימשיכו לפנות אל מקורות מימון אחרים. מעטים מצליחים להפיק תועלת מהקרנות הממשלתיות וליהנות מההטבה.

מחפשים אחר פתרונות גיוס אשראי לעסק שלכם ? בקרו באתר אשראי אישי.