ח/500 – הגשמת חלום עבור משפחות ויזמים

דצמבר 20, 2015 פרויקטים

אנשים רבים חולמים על השקעות נדל"ן, כי על פי מומחים יודעי דבר, מדובר בדרך בטוחה להתעשרות. נכסים מסוג זה לעולם לא יורדים במחיר, אלא להיפך – רק עולים, ולכן כמעט ובלתי אפשרי להפסיד בעת ביצוע רכישות של דירות, בתים או בניינים. אך כיצד ניתן לרכוש בית או דירה במחירים של היום? בזכות התכנית החדשנית ח/500 זה נעשה אפשרי וזמין לאנשים שעד עכשיו תחום הנדל"ן היה עבורם דלת סגורה וחלום בלי ניתן להשגה.

אפשרות ייחודית לעשות השקעה בפרויקט חדשני ויוקרתי בדרום-מערב חולון מאפשרת ליזמים, גם  צעירים ובעלי אמצעים בסיסיים להתחיל קריירה ענפה וארוכת-טווח בתור משקיעים מוצלחים.

 

מדוע ח/500 זוהי אופציה טובה למעוניינים להשקיע?

השקעה ראשונה הינה חשובה ביותר בחיי כל יזם. בחירה נכונה שמתבצעת ברגע הנכון בתחילת הדרך מאפשרת להתקדם לעבר ההצלחה בצעדי ענק. תכנית ח/500 מעניקה הזדמנות ייחודית לעשות את ההשקעה המשתלמת ביותר בחיי כל יזם מתחיל. פרויקט בנייה ענקי המתוכנן באזור דרום-מערב חולון על אדמות שהופשרו לאחרונה ומהוות את מספר החלקות האחרונות שנותרו פנויות לבניה באזור המרכז. והדבר המדהים ביותר הינו שכל אדם יכול למצוא את הסכום הדרוש על מנת להבטיח את מקומות בפרויקט יוקרתי זה שמבטיח גם אפשרויות רווח כל כך גדולות ומשתלמות, שזה דומה יותר לסיפור אגדה.

 

מדוע יזמות באמצעות תכנית זו הינה כל כך משתלמת?

מדי יום אנו עדים למספר גדול של בתים ופרויקטים של בניה שיוצאים לפועל, גורדי שחקים מתרוממים ממש לנגד עינינו. מדוע דווקא הפרויקט במסגרת שבה אנו דנים היום מבטיח הצלחה גדולה? הסיבה לכך פשוטה – זה הכל עניין של עיתוי. כאשר רוכשים פריט בעל ערך כלשהו בשלב שבו הוא עדיין לא יקר מדי, ניתן לעשות רווח גדול על ההפרש בין השניים. זו הסיבה לכך שהשתתפות בפרויקט נדל"ן מסוג זה הינה משתלמת, משום שניתן להשקיע סכום די נגיש לאדם רגיל – 45,000 ₪ ולקבל את האפשרות שבעתיד הנכס יהיה שווה הרבה יותר.

לאנשים בעלי אמצעים רבים יותר ושאיפות גבוהות אפילו יותר – יש אפשרות לעשות השקעה משמעותית יותר בסך החל מ-360,000 ₪ ולשריין מראש דירה בפרויקט העתיד לבוא. כך או כך, התוצאה הינה אחת ויחידה – שתוך זמן קצר הנכס יהיה שווה הרבה יותר ממה ששילמתם עליו בזמנו.

 

חברת פיקה – אחריות, נגישות, חדשנות

חברת פיקה המנהלת את פרויקט ח/500 מאפשרת לאנשים רגילים להפוך ליזמים באופן עצמאי, יעיל ונגיש. באמצעות השקעה חדש פעמית ניתן להשיג תוצאות שעולות על כל דמיון, ולעשות זאת בקלות יחסית. הניסיון הרב של האנשים שמאחורי חברת פיקה – רואה חשבון מנוסה ועורך דין המתמחה בדיני נכסים יאפשר לכם להיות בטוחים בכך שההשקעות שלכם נמצאות בידיים טובות ויניבו את התוצאות הרצויות ויעזרו לכם בדרך לעצמאות והצלחה כלכלית.

חברת פיקה משווקת קרקעות בפרויקט ח/500 בדרום מערב חולון בשני מסלולים: גוש 6048 (גולדן פיקה) להשקעות של החל מ-450,000 ש"ח וגוש 6752 להשקעות של החל מ-45,000 שקלים.

גוש 6048 ח/500 פיקה

גוש 6048 ח/500 חולון – תמונת המחשה