אמבסדור השקעות – שיווק נדל"ן להשקעה בפולין

ינואר 24, 2017 פרויקטים

בעוד שוק הנדל"ן במדינה מראה עליות מחירים תמידיות, יותר משקיעים ישראלים בוחרים להשקיע את מיטב כספם ולרכוש נכסי נדל"ן בחו"ל ובאירופה בפרט. אמבסדור השקעות מציעה לכם ליהנות מאפשרויות לרכישה של נכסים מניבים עם תשואה יציבה בהון עצמי נמוך, באחת המדינות המתפתחות והחזקות ביותר בשוק הנדל"ן האירופאי – פולין.

השקעות נדל"ן בפולין 

המדינה המשגשגת הזו מוכיחה לנו מדי שנה כמה כדאי להשקיע בדירות, בבתים ובשטחי המסחר אשר הקבלנים המקומיים מציעים. הדרך הפשוטה ביותר היא רכישת דירה אשר תהיה רכושה על שמכם בטאבו הפולני בבעלות מלאה ללא צורך במסמכים אשר יקשו עליכם, והתהליך ידרוש רק חתימה על חוזה מסודר מול נוטריון פולני.

אמבסדור השקעות מציעה לרוכשי הדירות שירות ניהול נכסים מלא דרך חברת ניהול נדל"ן פולנית, אשר תדאג לטפל בנכס במסירות, תטפל בשכירות ובדיירים המתחלפים, ותוודא את התקינות הכללית של המקום. כך, לא ישארו לכם דאגות וקצוות פתוחים. תוכלו לישון רגועים בידיעה שיש מי שמטפל לכם בנכס, ואתם תוכלו להתייחס אליו בתור עסק מכניס.

הכלכלה היציבה בפולין ומחירי הנדלן הזולים במדינה, לצד העובדה שהמדינה נמצאת בהגירה חיובית מראה לנו שמדובר השקעה נכונה לטווח ארוך. תהליך העיור הנרחב שקורה במדינה מאפשר לנו להבחין בכמויות גדולות של כפריים נוהרים לגור בערים הגדולות וכך הם ממשיכות להתרחב ולהתפתח בצורה טובה.

בזכות מערכת החוקים בפולין, רכישות נכסים מתבצעות בקלות יתרה תוך קבלת ערבות מלאה מצד הבנקים עד לרגע השלמת הרכישה וקבלת המפתח. בנוסף, מערכת התשתיות במדינה זוכה לפיתוח משמעותי, בין אם מדובר במערכות הכבישים, המים והחשמל או התחבורה הציבורית.

נדל"ן בוורשה

בזכות העובדה שמדובר גם בעיר הבירה, וגם בעיר הגדולה והמפותחת ביותר במדינה, אמבסדור השקעות עוסקת בעיקר בשיווק נדל"ן בוורשה. בעיר ישנם פרויקטים רבים המציעים דירות בבנייני יוקרה אשר ממוקמים באזורים הכי איכותיים בעיר במחירים אטרקטיביים למדי.

המחיר הממוצע לדירה חדשה בוורשה יעלה בין 1400 ל-1700 יורו לכל מטר רבוע, תלוי במיקום בעיר וברמת הדירה. נניח ומדובר בדירת 3 חדרים באזור יחסית מרכזי, השכירות הממוצעת עבור כל חודש תעמוד על כ-600 יורו.

העיר וורשה מאפשרת לנו ליהנות ממגוון אפשרויות רחב במיוחד של דירות ונכסים להשקעה, אשר יציגו לנו אחוזי תשואה יציבים וטובים, בריביות נמוכות. בין הערים הקטנות והמדינות באזור, מדובר בנווה מדבר נדלני של ממש, ולכם יש הזדמנות מעולה להכות בברזל בעודו חם וליהנות מהשקעה איכותית לטווח ארוך אשר תעזור לקרב אתכם לעבר חופש כלכלי.

תוכלו להגיע לפגישת ייעוץ עם מומחי המקרקעין של אמבסדור השקעות, שם תוכלו לקבל את כל המידע הרלוונטי לנושא בנוסף למעבר על כל הפרטים והאותיות הקטנות. השקעות מסוג זה בפולין ובוורשה בפרט הוכיחו את עצמן במשך מעל עשור ככדאיות ורווחיות, האם אתם מוכנים להצטרף למעגל המשקיעים בחו"ל?

חברת אמבסדור השקעות

חברת אמבסדור השקעות – נדל"ן בפולין