ליווי פיננסי מבוסס חזון עם ישראל טאייב

דצמבר 2, 2015 ייעוץ

עסק מבוסס על חזון, זה נכון. יש לו גם מטרות, ושאיפות, ואג'נדה חברתית, יש לו עובדים, ומנהלים, והוא צריך טיפוח, חדשנות, סבלנות וידע. אבל מה שעסק צריך בעיקר, זה כסף. כסף הוא הבסיס לעסק, ולא משנה מה תחום ההתמחות שלו, והוא גם בסופו של דבר, הסיבה לקיומו.

ללא תשתית כלכלית נכונה, ללא רווחים ובלי התנהלות חכמה, העסק לא יחזיק מעמד. עובדתית, אלפי עסקים חדשים נסגרים מדי שנה, והסיבה לכך נעוצה, לרוב, בניהול פיננסי כושל. אם אתם בעלי עסק קיים, ואתם לא מצליחים להישאר עם הראש מעל המים, כדאי לפנות לעזרה – ליווי פיננסי נכון יעזור לכם לעמוד על הרגליים. ישראל טאייב הוא יועץ עסקי בעל ותק ונסיון בתחום, ומעניק ליווי פיננסי לעסקים שנקלעו למשבר.

מהם היתרונות של ליווי פיננסי באמצעות ישראל טאייב?

בניגוד לייעוץ פיננסי הניתן באופן חד פעמי ומסייע ליזם לבנות את התוכנית העסקית, ליווי פיננסי הוא תהליך המבוצע לאורך זמן, והוא דורש שיתוף פעולה ונכונות לשינוי. בעלי עסקים רבים נכשלים כיוון שחסר להם הנסיון בתחום הכלכלי דווקאף ולא בתחום העיסוק המקצועי שלהם. מה יקבל העסק שלכם במהלך הליווי הפיננסי של ישראל טאייב?

ישראל טאייב ליווי פיננסי

  • בדיקה נקודתית של המצב הפיננסי נכון ליום תחילת התהליך, יחד עם מעבר על דוחות פיננסיים של שנים קודמות על מנת לקבל את תמונת המצב של העסק.
  • מעקב אחר תזרים המזומנים, ובדיקת הכשלים הניהוליים המזיקים לתזרים – הוצאות לעומת הכנסות, תמחור שבוצע שלא כשורה ותיקונו, צמצום וייעול תהליכים בזבזניים, ועוד.
  • מעקב וניהול של דוח"ות כספיים שוטפים, בחינה של הנהלת החשבונות.
  • ניהול סיכונים – מהן ההשקעות שכדאי לבצע, ועל מה כדאי לוותר כדי לא להזיק לאשראי של העסק.
  • גיוס אשראי – האם יש צורך בגיוס משאבים נוספים על מנת לייעל את העסק, או שאולי ניתן להשתמש בהון הקיים כדי להרחיב את תחומי הפרסום והשיווק הקיימים?
  • האם יש בעיות בניהול הכספים הגורמות לבזבוז מיותר? אילו הוצאות שנתפסות כמיותרות הן דווקא הכרחיות, לעומת כאלה שעלותן גבוהה והתמורה בעדן היא מינימלית?

ישראל טאייב יכול לתרום לכלכלת העסק שלכם מנסיונו הרב בתחום – ליווי וייעוץ לחברות גדולות וגם לעסקים קטנים שנקלעו לקשיים כלכליים. בעזרתו תוכלו לתקן את המצב כפי שהוא היום, ובאמצעות הידע והליווי שתקבלו ממנו תוכלו גם להמשיך את מגמת הייעול והשיפור, ולגרום לעסק שלכם להיות מצליח ומניב רווחים. פנו אל ישראל טאייב, ותוכלו להבטיח שהעסק שלכם יקבל ליווי מקצועי ומתאים!